Apie mus

Mano istorija su patalynės užvalkalais prasidėjo 2008 m., kuomet Belgijos įmonė „Ourson“ ieškojo siuvyklos Lietuvoje.  

Veiklos pradžioje siuvome tik linines servetėles, o jau visai netrukus mūsų smulkus verslas išaugo į stabių įmonių poreikius patenkinančią  patalynės užvalkalų gamybą.  

Per daug veiklos metų užmezgėme ne vieną artimą pažintį su Italijos bei Ispanijos audinių gamintojais. Dėka šių tvirtų ryšių, dabar galime siųstis audinius tiesiogiai iš Italijos tiekėjų, kurie diktuoja spalvų, dizainų ir raštų madas visai šių dienų rinkai.  .

Aistė Rugienė

Atliekamos paslaugos

- Patalynės siuvimo paslauga viešbučiams: iš savo ir iš kliento audinių.

- Techniškai sudėtingesnės patalynės siuvimas pagal spec. užsakymus: jachtoms, laivams, nestandartiniams čiužiniams: iš savo ir iš kliento audinių.

- Lininių gaminių siuvimas: kirpimas pagal siūlą, išlaikant gaminio stabilumą po skalbimo.

- Gaminių siuvimas „babylocku“.„babylocku“.

Mūsų kasdienybė

- Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais bei architektais. Padedame klientams pasirinkti patalynės spalvas ir dizainus įsirenginėjant namus.

- Priimame individualius patalynės siuvimo užsakymus. Iki smulkių detalių įgyvendiname kliento atsineštą patalynės viziją.

- Norinčius pradėti savo verslą ar atidaryti el. parduotuvę konsultuojame visais patalynės gamybos klausimais .

- Konsultuojame apie audinių žaliavas, suderinamumą, audinių struktūrą ir t. t.

Bed&Colours

Retas klientas, kuris pas mus nieko neišsirenka. Tad kviečiu aprengti savo miegamojo lovą itin aukštos kokybės audiniais, kurie džiugins jūsų akį ir kūną kiekvieną naktį. Ramus ir geras poilsis visada dovanoja geras emocijas naujai dienos pradžiai.