Aukštos kokybės viešbučio patalynė Jūsų verslui

Atraskite aukštos kokybės viešbučių patalynę, kuri idealiai atitinka jūsų erdvių atmosferą ir įvaizdį. Mūsų patalynių kolekcijos sukurtos Belgijoje ir pagamintos Lietuvoje.

1. Visi tekstilės gaminiai iš vienų rankų

Staltiesės, patalynės ir vonios tekstilės gaminiai - visa tai rasite vienoje vietoje.

Siūlome visą patalynės komplektą: nuo pagalvės iki antklodės, nuo antklodės užvalkalo iki prigludusios paklodės.

Taip pat atraskite platų rankšluosčių ir prie jų derančių vonios kilimėlių asortimentą - rinkitės net iš dvidešimties skirtingų spalvų.

2. Individualūs užsakymai

Turime savo gamybos dirbtuves, todėl esame lankstūs jūsų verslo poreikiams.

Rinkitės iš ypač plataus audinių asortimento, visų paletės spalvų ir norimo kokybės lygio. Nuo medvilnės perkelio, flanelės ar lino iki išskirtinio itališko satino.

Visus šiuos audinius gaminame pagal jūsų pageidaujamą dydį ir apdailą. Užtikriname, kad atrasite tai, ko ieškote.

3. Personalizavimas

Suteikite tekstilės gaminiams išskirtinį akcentą siuvinėjimu, įsiūta jūsų prekės ženklo etikete arba unikaliu spalvų deriniu.

Iki detalių išpildyti jūsų turimą koncepciją - mieliausia mūsų darbo dalis. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų jau atliktų darbų.

4. Greitas pristatymas

Turime platų sandėliavimo paslaugų tinklą. Didelės atsargos sandėlyje užtikrina, kad net ir didelius kiekius ar specialius dydžius galime pristatyti greitai į jums patogią vietą.

Atsinaujinkite su Bed&Colours

Ieškote aukščiausius kokybės standartus atitinkančios tekstilės? Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį lovos, vonios ir stalo tekstilės srityje, esame idealus jūsų partneris.

Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos.